Автор:
Тамара,
Украина
Добрий день.
В сина орхіектомія лівого яєчка. 17років.
Зробили операцію. Спермограма – % патологічних форм вище норми. Питання, чи потрібно зараз лікувати хлопця чи пізніше, коли захоче мати дітей. Лікар який робив нам операцію сказав, що не потрібно зараз, а перечитавши багато інформації, чим швидше тим краще. Чекаю на Вашу відповідь
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Відхилення від норми у спермограмі незначні, тому особливого сенсу в лікуванні не бачу.