Безпліддя, патології, лікування

ГлавнаяБезкоштовна консультація урологаБезпліддя, патології, лікування
Опубликовано: 30.01.2024, 16:13
Статус: Вопрос отвечен врачом
Автор: Тамара, Украина

Добрий день.

В сина орхіектомія лівого яєчка. 17років.

Зробили операцію. Спермограма – % патологічних форм вище норми. Питання, чи потрібно зараз лікувати хлопця чи пізніше, коли захоче мати дітей. Лікар який робив нам операцію сказав, що не потрібно зараз, а перечитавши багато інформації, чим швидше тим краще. Чекаю на Вашу відповідь

Отвечает врач: уролог Смерницкий Владимир Сергеевич - врач высшей категории, хирург

Відхилення від норми у спермограмі незначні, тому особливого сенсу в лікуванні не бачу.

Добавить сообщение