Автор:
Андрій,
Украина
Мені 34 роки, не росте борода, тільки вуса і на підборіді трохи. Можна якось підняти тестостерон? До цього місяць приймав статмен і Екстравір.
Отвечает врач:
уролог Смерницкий Владимир Сергеевич
- врач высшей категории, хирург
Аналізи у нормі, на індекс ІВТ дивиться непотрібно. Приймайте "Комплекс для нього" (Doppel Herz) 1 капсула у день 2 місяці. Також Ви можете придбати краплі Смерницького В.С., вони дуже гарно підіймають рівень тестостерону. За краплями звертйтеся за телефонами у контактах на цьому сайті.