Клінічний випадок Потовщення члена гіалуроновою кислотою

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіКлінічний випадок Потовщення члена гіалуроновою кислотою
Категории: Клінічні випадки
Опубліковано 20.11.2019
Клінічний випадок Потовщення члена гіалуроновою кислотою.
5 (100%) 2 голос[ов]

Потовщення члена гіалуроновою кислотою. Збільшення об’єму стовбура і головки пеніса філерами.

До нас звернувся чоловік 25 років з бажанням провести потовщення статевого члена гіалуроновою кислотою. Пацієнт мав плани на збільшення філерамі, як стовбура, так і головки члена. Перед операцією, вимірювання пеніса, до потовщення, показали наступні результати:

– Діаметр стовбура статевого члена склав 8 сантиметрів.

 

 

– Діаметр головки члена склав 8.2 сантиметри (Вимірювання головки проводилося по її вінцю).

 

Діаметр головки члена склав 8.2 сантиметри

 

Після певних геометричних розрахунків, нашому пацієнтові, з метою збільшення обсягу члена, було запропоновано, ввести в ствол пеніса 15 мілілітрів високоякісного, ультраплотного гелю гіалуронової кислоти з тривалим періодом розсмоктування до 18 місяців. Нами визначено, що введення 15 мілілітрів філерів призведе до потовщення стовбура члена на 2 сантиметри, при цьому його диметр збільшиться до 10 сантиметрів.

Також пацієнтові було запропоновано ввести під шкіру головки 6 мілілітрів менш щільною гіалуронової кислоти, з огляду на те, що шкіра головки досить тонка і введення ультраплотного філлера в даному випадку не рекомендується. Період розсмоктування менш щільного філлера становить 12 місяців. Ми визначили, що при введенні в головку члена 6-ти мілілітрів гелю гіалуронової кислоти призведе до збільшення її діаметра на 2 сантиметри і кінцевий результат складе 10 сантиметрів.

Після консультації та запропонованих варіантів пацієнт погодився на процедуру з потовщення члена гіалуроновою кислотою.

Етапи збільшення члена гіалуроновою кислотою

Процедура виконувалася в операційній, щоб дотримуватись всіх принципів стерильності.

Для збільшення члена була обрана високоякісна гіалуронова кислота, виробництва Австрії. Використовувані нами філери абсолютно безпечні, не викликають алергії і відторгнення, вони повністю біосумісні з організмом:

  1. У стовбур члена був введений ультраплотний гель гіалуронової кислоти Princess Volume Plus

Princess Volume Plus

  1. Під шкіру головки введений щільний філлер Princess Volume

Кожен шприц з гіалуроновою кислотою містить лідокаїн, який повністю виключає появу болю під час уколів в член. До того ж перед ін’єкціями філерів, шкіра члена оброблялася спеціальним гелем, який містить анестетик, щоб пацієнт не відчував уколів.

 

 

Під час ін’єкцій гелю гіалуронової кислоти в член, на шприц надягалася спеціальна канюля з тупим кінцем, яка не пошкоджує судини і нерви, а також гарантовано виключає потрапляння філера в кровоносне русло. Тому процедура була абсолютно безпечна.

Потовщення члена гіалуроновою кислотою проводилося з одного проколу біля лобка

Потовщення члена гіалуроновою кислотою проводилося з одного проколу біля лобка. Після введення канюлі під шкіру пеніса, філер віялоподібно, рівномірно розподілявся по стовбуру, потім акуратними масажними рухами досягалося повне вирівнювання шкіри. Як тільки всі 15 мілілітрів гелю були введені в стовбур члена, почався другий етап процедури потовщення головки філерами.

введения канюли под кожу пениса

Збільшення головки гіалуроновою кислотою проводиться найтоншою мікроголкою, щоб не допустити кровотечі. Також, вдаючись до віялового розподілу гелю під шкірою, збільшуються всі зони головки. Під час процедури відразу видно, як головка стає більше, об’ємніше, її вінець контурується і піднімається, що створює гарний естетичний ефект.

Збільшення головки гіалуроновою кислотою

Вимірювання пеніса після потовщення головки і стовбура члена гіалуроновою кислотою показали, що наші розрахунки перед процедурою виправдалися.

Стовбур члена в діаметрі збільшився з 8.0 сантиметрів до 10 сантиметрів

Фото до потовщення члена

Фото після збільшення члена
Фото після збільшення члена

 

Головка члена в діаметрі збільшилася з 8.2 сантиметрів до 10 сантиметрів

Фото до потовщення головки

Діаметр головки члена склав 8.2 сантиметри

Фото після збільшення головки члена

Фото після збільшення головки члена

Через 5 днів після збільшення члена філерамі пацієнт почав статеве життя. Результат повністю задовольнив, як чоловіка, так і його партнерку.

Опис клінічного випадку і процедуру по потовщенню члена гіалуроновою кислотою провів уролог Смерницький Володимир Сергійович (Україна, місто Миколаїв).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *