Протезування яєчка. Тестикулярная імплантація. Фото. Відгуки

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіПротезування яєчка. Тестикулярная імплантація. Фото. Відгуки
Категории: Без рубрики
Опубліковано 11.07.2019
Протезування яєчка. Тестикулярна імплантація. Фото. Відгуки
4.4 (88%) 5 голос[ов]

Операція «Протезування яєчка сучасними імплантами» успішно проводиться в Миколаєві, запис на операцію до уролога Смерницького В.С. за телефонами вказаними в контактах.

Протезування яєчка (Тестикулярна імплантація)- це косметична операція, яка полягає в установці штучного яєчка в мошонку з метою відновлення анатомічної цілісності мошонки.

Протезування яєчка фото

Існує кілька причин, за якими одне або обидва яєчка відсутні в мошонці:

– Крипторхізм – НЕ опущення яєчок в мошонку;

– Аплазія яєчка (Монорхізм, агенезія) – вроджена відсутність яєчка;

– Дистопія яєчка (Ектопія тестикул) – неправильне розташування;

– Анорхізм – природжена відсутність обох яєчок;

– Також яєчко може бути видалено в зв’язку з травмою, перекрутом, гнійним процесом, пухлиною або атрофією.

Іноді сильне запалення, травма або перекрут може привести до гіпоплазії з наступною атрофією яєчка. Внаслідок таких процесів з’являється диспропорція мошонки, яка потребує оперативної корекції шляхом видалення атрофованого яєчка і подальшої тестикулярной імплантації.

Досить часто саме відсутність яєчка є перепоною для початку статевого життя. Якщо яєчка немає в мошонці, чоловік відчуває себе неповноцінним. У таких чоловіків виникає страх перед статевої партнеркою, яка може помітити цей недолік і непередбачувано відреагувати.

У випадках відсутності яєчок у мошонці на допомогу чоловікам приходить урологічна операція «Протезування яєчка».

Підготовка до операції

Перед операцією чоловік звертається до лікаря-уролога на консультацію. Під час прийому лікар оглядає пацієнта і підбирає правильний розмір протеза яєчка, який повинен збігатися з залишившимся яєчком. Лінійка тестикулярних протезів досить велика, тому правильно підібраний імплант надає мошонці абсолютно природний вигляд.

імпланти яєчок фото

В даний час імпланти яєчок виготовляють із сучасних, біоінертних, неаллергенних матеріалів, які повністю сумісні з людським організмом і не викликають процесів відторгнення.

Етапи операції з протезування яєчка в мошонку

Операція проводиться в стерильних умовах. Після обробки операційного поля антисептиками, проводиться анестезія потім над мошонкою ліворуч або праворуч від статевого члена проводиться невеликий розріз шкіри. Потім в мошонці формується порожнина, так зване «Ложе для протеза яєчка». У це ложе встановлюють імплант, який прикріплюється до дна мошонки. Потім рана зашивається внутрішньошкірним, косметичним швом, що не залишає видимого рубця. На завершення операції на рану наклеюють стерильну пов’язку. Час операції становить 20-30 хвилин.

 

 

Після протезування яєчка, мошонка набуває правильної анатомічної форми, візуально і пальпаторно відрізнити нормальне яєчко від імпланта практично неможливо.

Правильно проведене протезування яєчка виключає можливість розвитку таких ускладнень, як нагноєння післяопераційної рани, утворення гематоми мошонки, відторгнення тестикулярного імпланта.

Щоб уникнути ускладнень, операцію з протезування яєчка повинен проводити лікар-уролог, що володіє великою практикою в області естетичної урології та мікрохірургії.

Протезування яєчка в Миколаєві проводиться більше 15 років, ми успішно встановлюємо найсучасніші імпланти виробництва Німеччини та Франції. Колосальний оперативний досвід дає нам можливість заміщати, як одне, так і обидва яєчка одночасно протягом однієї операції. Заміни імплантів після наших операцій не потрібно. Найбільшою нагородою за виконану роботу є хороші відгуки наших пацієнтів з усіх міст України.

Опис операції з протезування яєчка, спираючись на особистий практичний досвід, підготував уролог Смерницький Володимир Сергійович.