Як обрізання крайньої плоті чоловіків захищає жінок і створює комфортні статеві відносини

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіЯк обрізання крайньої плоті чоловіків захищає жінок і створює комфортні статеві відносини
Категории: Без рубрики
Опубліковано 11.07.2019
Як обрізання крайньої плоті чоловіків захищає жінок і створює комфортні статеві відносини
5 (100%) 6 голос[ов]

Циркумцизія

Обрізання крайньої плоті статевого члена (Циркумцизія) – найвідоміша і часта операція в усьому світі. Процедура кругового висічення крайньої плоті необхідна для сексуальної пари з медичної та гігієнічної точки зору. У обрізаного чоловіка немає крайньої плоті, тому на голівці члена не скупчуються гриби і бактерії, які під час статевого акту передаються сексуальної партнерці і викликають запальні гінекологічні захворювання. Науково доведено, що жінка, яка живе відкритим статевим життям з обрізаним чоловіком, набагато рідше страждає молочницею, вульвовагинитом і раком шийки матки.

.

 

Обрізаний чоловік завжди бездоганний у статевому плані, а його жінка захищена.

В останні роки інтерес до обрізання істотно зріс. Популярність обрізання диктується чоловічою інтимною естетикою, статевим здоров’ям, підвищенням якості сексуального життя.

Операція по обрізанню є кругове висічення крайньої плоті статевого члена. І якщо вперше озвучене  найменування операції може змусити бентежитися, то більш детальне знайомство з перевагами, які відкриваються після обрізання – підштовхують чоловіка до дій, спрямованих на отримання заповітного статевого здоров’я.

Крайня плоть – це рухлива, розтяжна шкірна складка, що покриває головку статевого члена. Між головкою і крайньою плоттю утворюється порожнина, так званий, «Препуціальний мішок». У цьому мішку під крайньою плоттю розмножуються і живуть різноманітні мікроорганізми і гриби. Також в препуціальному мішку скупчується сирний секрет шкірних залоз члена, його називають смегмою, остання є живильною речовиною для грибів і бактерій. Не можна не врахувати і той факт, що під крайню плоть потрапляє сеча, разом зі смегмою і патогенною мікрофлорою така комбінація негативних факторів у чоловіків викликає запалення шкіри голівки і крайньої плоті (Баланопостит), а передаючись жінці, провокує розвиток запальних захворювань жіночої статевої сфери (Вульвовагиніти , сальпінгоофорити, аднексити, ендометрити).

 Вульвовагиніти, сальпінгоофорити, аднексити, ендометрити

Після обрізання крайньої плоті патогенна мікрофлора втрачає можливість розмножуватися на голівці, так як усуваються умови для розвитку бактерій, таких як комфортна температура і підвищена вологість.

Обрізання: чистота і здоров’я

Крайня плоть, часто, приносить чоловікові багато проблем, починаючи з простих (Дисбіоз препуціального мішка, молочниця) і закінчуючи досить серйозними захворюваннями баланопостит, фімоз, склероатрофічний ліхен, лейкоплакія головки, ерітроплазія Кейра. У деяких випадках саме наявність крайньої плоті сприяє розвитку раку статевого члена. Не можна не відзначити, той факт що, бактерії з препуциального мішка, потрапляючи в сечовивідний канал, можуть провокувати уретрит, хронічний простатит і безпліддя.

Кругове висічення крайньої плоті виступає важливим лікувальним і профілактичним фактором для сексуальної пари, воно надійно захищає чоловіка і жінку від багатьох захворювань статевої системи, пов’язаних з порушенням мікрофлори. Більшість жінок, згідно з багатьма опитуваннями, вважають обрізаного чоловіка більш привабливим в плані гігієни та естетики, ніж необрізаного. З таким чоловіком жінка відчуває себе більш комфортно в сексуальному плані.

Обрізаний Чоловік + Жінка = Здоров’я обох

Ця формула в даний час є аксіомою. Лікарі урологи, гінекологи, венерологи в даний час, часто стикаються з тим, що жінка сама наполягає на обрізанні чоловіка. Особливо часто побажання, висувають ті жінки, які не можуть позбутися від хронічної молочниці і інших інтимних захворювань, які переходять від чоловіків. У обізнаних лікарів, така позиція сучасних представниць прекрасної статі не викликає подиву. Численні наукові дослідження без тіні сумніву доводять, головну теорію «Якщо чоловік обрізаний, то жінка в статевому плані здорова і чиста». Грамотний гінеколог і венеролог завжди порадить жінці поговорити зі своїм сексуальним партнером про проведення обрізання, особливо якщо запальні захворювання жіночої статевої сфери практично не піддаються лікуванню.

Як проходить «Обрізання крайньої плоті» опис і відео операції

Часи хворобливих процедур і варварських методів немедичного хірургічного втручання давно «Канули в літу». Сьогодні кругове висічення крайньої плоті проводиться лазером або високочастотним радіохвильовим методом, які абсолютно безболісні і безкровні. Рана зашивається синтетичним, саморозсмоктуючимся, антибактеріальним матеріалом, що не залишає рубців

Обрізання крайньої плоті лазером

Сучасне високотехнологічне обрізання крайньої плоті проводиться в Миколаєві (Україна). Саме тут здійснюють унікальні, малоінвазивні операції по круговому видаленню крайньої плоті. Процедура циркумцизії настільки безболісна, безкровна і проста, що після операції чоловік може відразу встати і поїхати додому, без наслідків та ускладнень.

Нижче наведено клінічний випадок

Фото до і після циркумцизії, проведеної радіохвильовим способом чоловікові 25 років, що страждає рубцевим фімозом. До операції звужена крайня плоть кільцем стискає головку статевого члена. Після операції видно, крайня плоть видалена і більше не покриває головку, також визначається рівний шов під вінцем, що говорить про якісно проведену операцію. Зроблено дане обрізання в Миколаєві (Україна), урологом Смерницьким В.С.

   


Наш світ в даний час прагне до вдосконалення методик в досягненні і забезпеченні статевого здоров’я. Сьогодні обрізання необхідно не тільки кожному чоловікові, але і жінці, з якою він пов’язаний інтимно. Видалення крайньої плоті гарантує поліпшення якості життя у всіх її проявах, а також відсутність у пари інфекцій та інших проблем сексуальної сфери.

Від застарілих уявлень про круговому висічення крайньої плоті до просунутої естетики.

Порівняння обрізаного статевого члена з його колишнім станом завжди наводить на думку про постійну готовність чоловіки до чистого статевого контакту. Недарма, у фільмах з інтимним підтекстом практично всі чоловіки обрізані. Після обрізання крайньої плоті статевий член має доглянутий вигляд і красиву поверхню. Такий чоловічий інструмент володіє особливою привабливістю і викликає непідробний інтерес у прекрасної статі. До того ж, рівень освіченості жінок нинішнього століття дозволяє їм оцінити перспективу спілкування з обрізаним партнером як несучу виключно позитив в плані здоров’я, а також поліпшення якості інтимної близькості. Адже більш комфортно і приємно жінка себе почуває саме з обрізаним чоловіком.

І на завершення статті про циркумцизію потрібно виділити кілька головних тез і зробити висновки

На користь обрізання крайньої плоті свідчить величезна кількість вагомих аргументів.

  1. Після обрізання головка статевого члена чоловіка стає відкритою, чистою, гладкою.
  2. Під крайньою плоттю більше не накопичується патогенна мікрофлора у вигляді бактерій, грибів, вірусів і не переходить жінці;

    Обрізання прибирає такі симптоми:

– Неприємний запах від головки члена;

– Білий наліт (смегму);

білий наліт

– Червоні і білі плями на члені;

– потертості, тріщини, виразки, ерозії.

  1. Циркумцизія лікує такі захворювання, як:

– Фімоз;

– Кандидозний баланопостит, як гострий, так і хронічний (Молочницю);

Кандидозний баланопостит, як гострий, так і хронічний (Молочницю);

– Лейкоплакію члена;

– Склероатрофічний ліхен (Склеротичний лишай);

– Передчасне сім’явиверження.

Кругове висічення крайньої плоті є профілактикою статевого дисбіозу, уретриту, простатиту, раку члена у чоловіків, а також молочниці, вульвовагініту, аднекситу, сальпингоофориту, безпліддя, раку шийки матки у жінки.

Сучасне безкровне, безболісне, радіохвильове або лазерне обрізання проводиться в Миколаєві (Україна). Записатися до уролога Володимируа Сергійовича Смерницького на операцію можна за телефонами:

+38 (067) 181-69-86 + Viber

+38 (093) 994-92-48

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *