Поверхневі варикозно - розширені вени статевого члена », які створюють серйозний естетичний дефект для чоловіків

Уролог в МиколаєвіАвторські статтіПоверхневі варикозно - розширені вени статевого члена », які створюють серйозний естетичний дефект для чоловіків
Категории: Клінічні випадки
Опубліковано 10.07.2019
Кілька прикладів «Поверхневих варикозно – розширених вен статевого члена», які створюють серйозний естетичний дефект для чоловіків.
5 (100%) 1 голос[ов]

У поточному році до нас звернулося кілька пацієнтів зі скаргами на розширення вен статевого члена. Цей дефект заважав чоловікам, як в психологічному плані, так і в сексуальному.

До відвідування нашої клініки, пацієнти зверталися до різних урологів з питанням «Чому опухли вени на члені і як їх можна видалити», але практично всі лікарі говорили, що в цьому немає нічого страшного, і за лікування варикозу вен члена не брались. Деяким пацієнтам урологи призначали флебодіа (600), трентал (Пентоксифілін), ескузан, нормовен, ліотон-гель, гепариновую мазь, але ці препарати ніяк не допомагають при варикозному розширенні вен члена.

В даний час, естетична урологія зробила великий крок вперед і доведено, що «Підшкірні вени члена» можна і потрібно видаляти, якщо вони доставляють чоловікові косметичний дискомфорт. Операції з видалення вен члена дуже поширені в розвинених країнах Америки та Європи.

До того ж, як показує практика, якщо видалити вени члена, ерекція стане краще, а чоловік і його жінка будуть задоволені післяопераційним результатом. Член без вен виглядає набагато краще, ніж пеніс з варикозно-розширеними венами.

Представляю фото пацієнтів, які були незадоволені, тим що розширені вени на члені, виглядають непривабливо, чоловіки мали бажання видалити ці неестетичні вени.

 Поверхневих варикозно - розширених вен статевого члена

Прохання видалити вени на члені, тобто зробити флебектомію, з нашого боку абсолютно нормально сприйнялася і ми втілили це в життя.

Як проводиться операція по видаленню вен статевого члена

Флебектомія члена проводиться амбулаторно, в стерильних умовах, під місцевою анестезією. Під голівкою проводиться мікророзріз, здійснюється підшкірний доступ до вен члена, які видаляються радіохвильовим способом, після чого на рану накладається оточуючий шов. Після видалення вен на члені не видно рубців і шрамів. Відразу після операції можна поїхати додому.

Представляю вам фото розширених вен члена до операції і після.

Післяопераційний результат просто приголомшливий, він реально задовольнив тих чоловіків, які страждали від своєї неприємної проблеми.

Фото вен члена до флебектоміі

Фото вен члена до флебектоміі

 

Фото того ж чоловіка через 4 місяці після видалення вен на члені. Результат просто відмінний, за словами дружини пацієнта, член виглядає привабливо. Пацієнт наголосив на тому, що ерекція після операції покращилася в рази.

Фото того ж чоловіка через 4 місяці після видалення вен на члені

Висновки

Якщо на члені видно великі вени, які виглядають неестетично їх можна видалити шляхом операції, при цьому ніяких ускладнень або проблем з ерекцією не буде.

Операція з видалення проходить абсолютно безкровно і безболісно.

Після видалення вен члена, багато чоловіків відзначають поліпшення ерекції.

Також треба сказати, якщо вени члена значно розширені, існує велика ймовірність тромбофлебіту, чого не бажано допускати, інакше ускладнення можуть бути незворотними.

Клінічні випадки описав лікар-уролог Смерницький Володимир Сергійович, м.Миколаїв (Україна).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *