Збільшення статевого члена. Маленький член

Уролог в МиколаєвіБезкоштовна консультація урологаЗбільшення статевого члена. Маленький член
Опубліковано 06.08.2019, 21:44
Статус: На питання відповів лікар
Автор: Микита, Украина
Збільшення статевого члена. Маленький член
5 (100%) 5 голос[ов]

Добрий вечір.

У мене маленький член. Я міряв в стані ерекції, член всього 13 см. Мені 20 років. Статевого життя немає. Кілька разів був секс, але після цих спроб дівчата зі мною більше не зустрічалися. Одна дівчина взагалі мене принизила і сказала, що у мене “скромний пеніс”. Після цього я взагалі боюся інтимних контактів.

Вирішив, йти на операцію по збільшенню члена. Хочу дізнатися у вас, як у лікаря який спеціалізується по збільшенню пеніса, скільки сантиметрів мені може додати лігаментотомія? Мене цікавить саме подовження члена, бо товщина начебто нормальна.

Як операція впливає на ерекцію, чи можуть бути якісь негативні сторони? Чи буде видно шрам після перетину зв’язки, що підтримує статевий член? Я читав відгуки, там говорили, що потрібно носити екстендер після операції, як довго його носити і скільки годин на день? Екстендер входить у вартість операції? Також цікавить, що взагалі входить у вартість операції по збільшенню члена?

Проконсультируйте будь ласка лікар, для мене це єдиний шанс налагодити своє життя і стати щасливим.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Так, насправді ми постійно робимо операції по збільшенню члена. Тому з особистого досвіду можу сказати, що втручання направлене на подовження статевого члена - лігаментотомія, може додати ще 2-4 сантиметри до вашого розміру пенісу, все залежить від індивідуальної особливості тканей організму (Податливості, розтягнення, регенерації та ін). Лігаментотомія ніяк негативно не впливає на ерекцію, в принципі цього і бути не може, тому що під час операції не зачіпаються артерії, вени і нерви члена, а лише перетинається зв'язка, яка підтримує статевий член. Після даного втручання шрамів та рубців не залишається, тому що ми робимо операцію через калитковий доступ (Через мошонку), розріз проводиться по центральному шву калитки, по лінії Веслінга, тому шрамів не залишається.

Після операції по збільшенню члена обов'язково треба носити екстендер чи стретчер, щоб витягувати член з під лобка, таким чином зв'язка яка підтримує статевий член стає довшою, за рахунок чого член витягується, сприяючи появі додаткових сантиметрів. Екстендер і стретчер треба носити після лігаментотомії 4 години у день на протязі пів року, при цьому можна займатися статевими контактами.

Як екстендер, так і стретчер входять у ціну операції по подовженню члена. Також у вартість операціі з лігаментотомії входить знаходження у відділенні, спиномозкова анестезія, всі матеріали для операції, сама операція, весь післяопераційний період, тобто повністю все.

 

Повідомлення Микита, Украина, 07.08.2019 в 09:38.

Дякую вам Володимир Сергійович за таку докладну відповідь. Мене все влаштовує. Я буду брати відпустку в кінці вересня та їхати до вас на операцію. За два тижні вас попереджу. Я вам подзвоню, щоб визначитися з днем операції.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Добре, домовились.

Додати повідомлення