Цікавить збільшення члена гіалуроновою кислотою головки і ствола

Уролог в МиколаєвіБезкоштовна консультація урологаЦікавить збільшення члена гіалуроновою кислотою головки і ствола
Опубліковано 08.11.2019, 21:22
Статус: На питання відповів лікар
Автор: Іван, Украина
Цікавить збільшення члена гіалуроновою кислотою головки і ствола
5 (100%) 2 голос[ов]

Доборого дня Володимир Сергійович.

Вже багато прочитав про вас відгуків і знаю, що ви постійно займаєтеся збільшенням члена гіалуроновою кислотою. Моя проблема наступна, тонкий член. Хочу зробити потовщення члена. Я живу в Івано-Франківську, був у кількох провідних урологів, всі як один, відмовили у введенні гіалуронової кислоти в член, аргументуючи тим, що це зовсім не треба. Лікарі в Івано-Франківську кажуть, що не роблять таку процедуру. Говорять, якщо хочете їдьте туди де проводять збільшення члена гіалуроновою кислотою, до речі, рекомендували і вас. Був уролог в Івано-Франківську який мені сказав, що може спробувати зробити збільшення члену філлерами, але говорить що це його перша процедура, тому за наслідки не відповідає.

Я особисто не хочу експериментів над собою. І тому звертаюся до Вас Володимир Сергійович, чи можу приїхати до вас в Миколаїв, щоб провести збільшення члена гіалуроновою кислотою. Хочу зробити потовщення стовбура члена і потовщення головки пеніса. Чи можна все це зробити за одну операцію? Чи зможу я відразу поїхати додому, щоб не залишатися на ніч? Мені це дуже важливо. І ще, досить важливо, скільки можна ввести гіалуронової кислоти в член, щоб його значно потовщити. Для мене не важливо скільки це коштує, я готовий до всьго, що ви мені запропонуєте. Ще мене цікавить щоб все було безболісно і філлери були дуже якісні.

Чекаю на відповідь лікаре.

Заздалегідь дякую!

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Доброго дня.

Збільшення члена, потовщення головки і ствола пеніса можна зробити протягом однієї процедури. Вам не треба бути залишатися в стаціонарі, одразу після введення гіалуронової кислоти ви зможете поїхати до дому. Щоб потовщити статевий член на 2 сантиметри у ствол члена треба ввести 10 міллілітрів гіалуронової кислоти (Але можна і більше, це за вашим бажанням). Можна зробити член ще товще в діаметрі на 3 та 4 сантиметри, як захочете, але це залежить від кількості введеної гіалуронової кислоти. Щоб потовщити головку на 1.5 сантиметра треба ввести в головку 6 міллілітрів філлерів, знову ж таки, якщо буде бажання можна збільшити головку на 2-3 сантиметри у діаметрі.

Це все прораховується до операції.

Я використовую тільки високоякісні філлери виробництва Австрії, не треба турбуватися. Кожен шприц з філлером має всі системи захисту, це ви сами побачите.

Додати повідомлення