Болі після денервації головки

Уролог в МиколаєвіБезкоштовна консультація урологаБолі після денервації головки
Опубліковано 20.05.2020, 18:46
Статус: На питання відповів лікар
Автор: Дмитро, Украина
Болі після денервації головки

Доброго дня.

У мене передчасна еякуляція. Була здійснена денервація головки члена в клініці недалеко від міста, в якому проживаю), але процес загоєння проходив дуже довго (більше місяця часу), були відчутні (на мою думку) набряки і в мене є великі сумніви в якості здійсненої операції в тій клініці. Але не про це мова, з часу операції пройшло три місяці, але я далі відчуваю дискомфорт в момент ерекції (ніби нервові закінчення подразнюються) і інколи це переходить вже в больові відчуття. Проблему передчасної еякуляції також не вирішено. Скажіть чи ви можете порадити щось в цьому випадку? Чи зустрічалися вам такі випадки? Можете порадити зробити якісь обстеження, щоб можливо виявити проблему?

Дякую.

Відповідає лікар уролог Смерницький Володимир Сергійович - лікар вищої категорії, андролог, хірург

Мені дуже часто доводиться переробляти денервацію після інших лікарів. Тому що в Україні не багато тих хто це робить, так як треба по науці.

Ніякі навіть сучасні методи обстеження не можуть сказати в чому причина швидкої еякуляції.

Зробіть лідокаїновий тест, як що він буде позитивний, можна буде зробити тотальну підлобкову денервацію з введенням гіалуронової кислоти під шкіру головки. Це зазвичай вирішує проблему передчасної еякуляції.

І ще, не варто робити операції або де.

Додати повідомлення